Український Тиждень Мистецтв:Ukrainian Art Week:і Венеціанский Карнавал 2020

Переможці  та лауреати  Українського Тижня мистецтв

 беруть участь в міжнародному проекті проекті  Passaggio in laguna «Прохід в лагуні»  

який проходить у Венеції, в Palazzo Zenobio a Dorsoduro.

Ми переконані, що Венеція для художника є важливою вітриною. Наша мета - створити щасливу зустріч під час карнавалу між містом Венецією, від якого ми натхнені, та творами міжнародних митців через колектив під назвою "Прохід в лагуні", який відбудеться підчас Венеціанського Карнавалу 2020  в Palazzo Zenobio a Dorsoduro

Палаццо розташований в одному з найжвавіших місць Венеції, неподалік від Campo S.Margherita, в центрі можна помилуватися одним з найбільших колодязів у Венеції, що датується початком 16 століття, де є два барельєфи із зображенням San Barnaba e Sant'antonio da Padova та campo San Barnaba з його прекрасною церквою, що веде до Accademia, де існувала «Casin dei Nobili».

 
 
ХVІ Міжнародна виставка - конкурс сучасного мистецтва "Український Тиждень Мистецтв" / Ukrainian Art Week пройшов у Києві з 14 до 19 березня 2018 року в Центральному Будинку Художника НСХУ

Тема: ТОПОЛОГІЯ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА
XVІ Міжнародна виставка-конкурс сучасного мистецтва "УКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВ" (UkrainianArtWeek) проводиться за підтримки Національної Спілки Художників України та Національної Спілки Архітекторів України.
призи від АО "ЗХК "Невская палитра"
Український Тиждень Мистецтв включає розділи: виставка-ярмарок, конкурсна програма і програма майстер-класів, лекторіїв, творчих зустрічей та пленери.

Програма Українського Тижня Мистецтв у Києві з 14 по 19 берзня 2018 року в Центральному Будинку Художника включає:
1) Міжнародний конкурс живопису
2) Міжнародний конкурс графіки
3) Міжнародний конкурс скульптури
4) Міжнародний конкурс фотографії
5) Міжнародний конкурс декоративно-прикладного мистецтва
6) Міжнародний конкурс дизайну
7) Міжнародний конкурс текстилю

Передбачено дві форми участі: очна та заочна.
Автор (група співавторів) може представити будь-яку кількість арт-об'єктівв будь-якій номінації чи конкурсі, алекожен арт-об'єкт буде оцінюватися як самостійна робота.
 Заяки приймаються до 8 березня 2018р. (включно)